دفتر مرجع عالیقدر تشیع حاج سید محمد سعید طباطبایی حکیم ـ دام ظله

اخبار وفعاليت دفتر »


مشارکت در یادواره یکصد شهید عشایر ـ البُرکات ـ

هیأت اعزامی از دفتر مرجعیت عالیقدر تشیع حضرت آیت الله العظمی سید محمد سعید حکیم (مد ظله) روز شنبه پنجم جمادی الاخر 1438هـ ، در یادواره بیش از یکصد شهید راه فتوای جهاد از عشایر البُرکات در شهر الورکاء استان المثنی عراق شرکت نمود.

در این حضور سرپرست گروه اعزامی حجت الاسلام سید حسن حکیم در نطقی به نقش مرجعیت دینی در سایه فتوای جهاد کفایی و نقش عشایر محترم جانفشان ، فضل و کرامت و جایگاه شهید در پیش خداوند متعال ، ایراد نمود.
در پایان سخنرانی از خداوند متعال صبر ، پاداش و تسلی خاطر بازماندگان شهداء را خواستار شده ، از عشایر محترم البرکات نیز جهت امضای تفاهم نامه عدم تیراندازی در مناسبتها و التزام به توصیه های مرجعیت دینی تشکر و قدردانی به عمل آورد.
از سویی دیگر شیوخ و شخصیتهای عشایر البرکات در استقبالی پرشور از هیأت دفتر آیت الله العظمی حکیم (مد ظله) ، اهتمام و توجه مرجعیت دینی به خانواده های شهداء را ارزشمند دانسته و از پروردگار متعال خواستار حفظ مراجع گرانقدر شدند .
قابل ذکر می باشد که سید محمد سید عادل حکیم در هیأت اعزامی از دفتر حضور داشته و تعداد شهدای عشایر البرکات از یکصد شهید نیز تجاوز نموده است .

[ دفعات بازدید: 60]